MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
451 000 PLN
5 500 PLN/m2
SIEDLCE
ul. Szkolna
Opis
Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m². Znajduje się w nowo wbudowanej inwestycji deweloperskiej "SPOKOJNA".

W mieszkaniu znajdują się 3 pokój, zamknięta kuchnia oraz 1 łazienka i oddzielna toaleta. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, południe i zachód. Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział miejsca parkingowe. Dodatkowym atutem są dwa balkony.

Całe osiedle składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 112 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 7 o powierzchni od 39 do 82m². W budynku są 2 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Docelowo osiedle będzie składać się z sześciu bloków. Komfortowo zaprojektowane mieszkania, większość małych m.in. dla młodych małżeństw, i każde z nich dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja ta, to miejsce, które daje wiele możliwości. To idealna przestrzeń do życia i odpoczywania, kameralne osiedle o dwa razy większej powierzchni zieleni niż budynków. Projekt wyróżnia, unikalna na skalę Siedlec, przestrzeń wspólna dla mieszkańców, oddzielona od strefy ruchu i parkingów

Wszystkie lokale posiadają balkon lub ogródek.
Istnieje możliwość dokupienia do mieszkania piwnicy.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta i oglądania mieszkania.

Jarek Neściorl
ul.Piłsudskiego 18 Arkadia (I piętro)
tel. 734 866 166
jnesciorl@nescior.com.pl
więcej ofert na stronie:
www.nesciornieruchomosci.pl
Szczegóły oferty

Cena451 000 PLN

Cena za m25 500 PLN

Powierzchnia82 m2

Liczba pokoi3

Piętro1

Liczba pięter2

Typ kuchniOddzielna

RynekPierwotny