DOM
na
SPRZEDAŻ
2 700 000 PLN
6 750 PLN/m2
STRZENIÓWKA
ul. Jodłowa
Opis
Na sprzedaż prezentujemy Państwu komfortowy dom o powierzchni 400 m2 wybudowany w 2001 roku, znajdujący się na bajecznie zielonej działce 2000 m2 o regularnym kształcie 37x53. Wjazd na posesję zamykany jest za pomocąautomatycznej bramy.

Rozkład pomieszczeń:

Nieruchomość składa się z 3poziomów, w tym:

Poziom -1
Strefa rekreacji i relaksu znajdująca się na poziomie -1, doktórej zejście jest schodami z hallu głównego domu. Za obszar odpoczynku odpowiadakominek z kanapami, przy którym można zrelaksować się po ciężkim dniu, a takżesauna.
Fragment poziomu -1 zajmuje także stół tenisa stołowego. Ponadto wydzielonesą również pomieszczenia przeznaczone na : dodatkową kuchnie, spiżarnie, pralnie/suszarnie,kotłownie oraz łazienkę z WC. Wszystko zmożliwością własnej aranżacji.
Całkowity metraż: 131,63m2
 
Parter
Parter składa się z wiatrołapu z zabudowaną szafą wnękową. Wejście z niego prowadzi do przestronnego, dobrze nasłonecznionego dzięki dużym oknom salonu, połączonego z częścią jadalną, z której jest możliwość bezpośredniego wyjścia na taras. Usytuowano tu również widną kuchnie, wyposażoną w sprzęt AGD i RTV. Ogromnym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi jest znajdujący się kącik zabaw przyległy do salonu. Dostępna jest również toaleta gościnna.
Całkowity metraż: 121m2
 
I piętro
Na piętrze zaprojektowanosypialnię z wnękową garderobą  orazprzynależny pokój kąpielowy połączony z WC. Dodatkowo na tym poziomie znajdująsię dwie sypialnie z oddzielną łazienką. Jedna z nich stanowi pokój dziecięcy. Przy klatce schodowej wydzielono część biurową.
Całkowity metraż: 128m2
 
Ogród:
W ogrodziepostawiono przede wszystkim na wypoczynek, wzwiązku z czym na tarasie jest stolik kawowy z krzesłami oraz rozkładanyparasol. Pozostała część ogrodu została zaaranżowana tak aby nie wymagaładużych nakładów czasowych, zwłaszcza w okresie rozwoju ogrodu. Przy ogrodzeniuposadzone są świerki, co daje poczucie obcowania z naturą
Pozostała część toroślinność niska. Za nawodnienie odpowiada automatyczny system nawadnianiaogrodu.

Lokalizacja:
Nieruchomość położonajest w leśnej otulinie miejscowości Strzeniówka, w bardzo zacisznym iprestiżowym sąsiedztwie - najbliższe otoczenie stanowią domy jednorodzinne.Niewątpliwą zaletą tego położenia jest kolejka WKD w Otrębusach w odległościzaledwie 2,6 km od domu. Miejscowość oferuje bardzo dobre połączenie z węzłemtrasy S8 (w 25 minut dojedziemy do centrum Warszawy).  Dla osób bardziej wymagających, którzy nielubią zgiełku wielkich miast i nie chcą oddalać się od domu istnieje możliwośćzałatwienia najpilniejszych potrzeb w sąsiedniej miejscowości Nadarzyn(3km),który to oferuje liczne sklepy typu Lidl, apteki, przedszkola, szkoły czychociażby kompleks basenowy.

Dodatkowe informacje:

 
-W bryle domu dostępny jest jednostanowiskowy, zamykany na pilota,
  garaż owielkości  16,5m2
-Ogrzewanie gazowe, podłogowe
-Podłączenie do kanalizacji miejskiej
-Przywjeździe do posesji znajduję się domofon.
-Nadziałce dostępny jest również wolnostojący, dodatkowy garaż.
-Posesjawyłożona jest kostką brukową
-Bramkaoraz furtka otwierane są do wewnątrz.
-Drogadojazdowa do domu wyłożona jest kostką.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu i obejrzenia tej niezwykłej nieruchomości w wersji spaceru wirtualnego.

Link do spaceru- http://nescior-nadarzyn.spacery-3d.pl


Ola Blicharska tel. kontaktowy 734 866 160

Sylwia Marchel tel. kontaktowy 692 226 110

Neścior Nieruchomości
ul. Piłsudskiego 18 Arkadia (I piętro)
więcej ofert na stronie :
www.nesciornieruchomosci.pl


 
Szczegóły oferty

Cena2 700 000 PLN

Cena za m26 750 PLN

Powierzchnia400 m2

Powierzchnia działki2 000 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi4

Liczba pięter1

Stan budynkuDo zamieszkania