Rogóziec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
110 000 PLN
Cena za m2
91,67 PLN
Powierzchnia działki
1 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
232/7364/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę nr 240/1 o powierzchni 1200 m2, położoną w Rogóźcu. Działka ta przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową, co stanowi idealne rozwiązanie dla osób szukających spokojnego miejsca do zamieszkania lub wypoczynku na łonie natury.


Na terenie działki znajduje się budynek do rozbiórki, co daje możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni według własnych potrzeb i upodobań. Działka ma wymiary ok 37 m od frontu, krótszy bok ok 29 m, dłuższy ok 36 m i ok 37 m z tyłu. Media znajdują się w drodze przy działce.


Działka położona jest w malowniczej okolicy, w bliskim sąsiedztwie lasów i pól, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i kontakt z przyrodą. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.


Cena to 110 000 zł.


Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu

NEŚCIOR Nieruchomości 
Maksymilian Pleszczyński
ul. 11 Listopada 23  I piętro 
tel: 668621282
mpleszczynski@nescior.com.pl 
więcej ofert na stronie : www.nesciornieruchomosci.pl


Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Maksymilian Pleszczyński

Maksymilian Pleszczyński

Doradca ds Sprzedaży Nieruchomości

Telefon:
668621282
E-mail:
mpleszczynski@nescior.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Siedleckie Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Siedleckie Biuro Nieruchomości z siedzibą przy 11 listopada, 08-110 Siedlce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jnescior@nescior.com.pl… czytaj więcej