Siedlce

ul. Szkolna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
451 000 PLN
Cena za m2
5 500 PLN
Powierzchnia
82 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2018
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Dostępne od
2019-08-01
Numer oferty
52/7364/OMS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m². Znajduje się w nowo wbudowanej inwestycji deweloperskiej "SPOKOJNA".

W mieszkaniu znajdują się 3 pokój, zamknięta kuchnia oraz 1 łazienka i oddzielna toaleta. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, południe i zachód. Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział miejsca parkingowe. Dodatkowym atutem są dwa balkony.

Całe osiedle składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 112 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 7 o powierzchni od 39 do 82m². W budynku są 2 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Docelowo osiedle będzie składać się z sześciu bloków. Komfortowo zaprojektowane mieszkania, większość małych m.in. dla młodych małżeństw, i każde z nich dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja ta, to miejsce, które daje wiele możliwości. To idealna przestrzeń do życia i odpoczywania, kameralne osiedle o dwa razy większej powierzchni zieleni niż budynków. Projekt wyróżnia, unikalna na skalę Siedlec, przestrzeń wspólna dla mieszkańców, oddzielona od strefy ruchu i parkingów

Wszystkie lokale posiadają balkon lub ogródek.
Istnieje możliwość dokupienia do mieszkania piwnicy.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta i oglądania mieszkania.

Jarek Neściorl
ul.Piłsudskiego 18 Arkadia (I piętro)
tel. 734 866 166
jnesciorl@nescior.com.pl
więcej ofert na stronie:
www.nesciornieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 2
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Winda: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Kierunek okien w pokojach: Południe, Wschód, Zachód
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Kontakt

Jarosław Neścior

Jarosław Neścior

Dyrektor Biura Siedlce

Telefon:
734866166
E-mail:
jnescior@nescior.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Siedleckie Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Siedleckie Biuro Nieruchomości z siedzibą przy 11 listopada, 08-110 Siedlce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jnescior@nescior.com.pl… czytaj więcej