Siedlce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 500 000 PLN
Cena za m2
25 000 PLN
Powierzchnia
180 m2
Powierzchnia użytkowa
180 m2
Powierzchnia działki
10 128 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Willa
Rok budowy
2010
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
4
Usytuowanie garażu
Wolnostojący
Numer oferty
353/7364/ODS

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA REZYDENCJA Z PRAWDZIWEGO GÓRALSKIEGO BALA TUŻ POD SIEDLCAMI – ODEJŚCIE OD KLASYKI, GDZIE DREWO NOSI DŁOŃ SIŁY I PIĘKNA
Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej dwupoziomowej rezydencji, która wyróżnia się nie tylko swoją praktyczną powierzchnią i malowniczą lokalizacją (obszar Natura 2000), ale również niespotykanym kunsztem w budowie z drewna i pokrycia strzechą. To arcydzieło powstałe z rąk doświadczonych górali z Zakopanego, którzy przekładają swoje umiejętności i pasję na każdy detal.
SIĘGNIJ PO NIEZAPOMNIANE DOŚWIADCZENIE: Dom jednorodzinny o powierzchni 180 m2 to nie tylko budynek, ale historia, w której drewno staje się głównym bohaterem zbudowanym z materiałów pochodzących z polskich gór.
Konstrukcja z prawdziwego bala pokryta strzechą o bajkowym kształcie to niezwykła innowacja w środkowej Polsce, której efektem jest nie tylko wyjątkowy wygląd, ale i trwałość łącząca w sobie tradycję z nowoczesnością (strzecha ma 90 lat gwarancji).
DREWO Z KUNSZTEM - DETALE, KTÓRE WYRÓŻNIAJĄ: Budynek w technologii drewnianej to nie tylko kwestia materiału - to prawdziwe dzieło sztuki.
Dobór gatunków drewna, starannie wybrane i ręcznie obrabiane, tworzą unikalne detale zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Kunszt ręcznej obróbki drewna górali z Zakopanego przekłada się na każdy element, od wykonania bali konstrukcyjnych i wykonania wnętrz, balustrad po ozdobne detale wnętrza i elewacji zewnętrznej.
PRZESTRONNOŚĆ Z KOMFORTOWĄ ELEGANCJĄ: Dom nie tylko zachwyca swoją konstrukcją, ale i zapewnia komfortowe życia. Przemyślane rozmieszczenie pomieszczeń, przestronne wnętrza (prawie 100 m odkrytej przestrzeni na parterze z podziałem na wypoczynek łazienkę, salon TV, jadalnię i kuchnie, a na piętrze  trzy sypialnie z dużą łazienką ),  ogrzewanie wariantowe gaz lub kominek na drewno z płaszczem wodnym oraz klimatyzacja na każdym poziomie, to tylko niektóre elementy sprawiające, że ta nieruchomość to nie tylko dom, ale prawdziwe miejsce komfortowego życia.
IDYLLICZNE OTOCZENIE: Otoczenie rezydencji to prawdziwa idylla – ogromna wolna przestrzeń, w otoczeniu Natura 2000 (żadnego przemysłu) dająca możliwość dowolnego wykorzystania do rodzinnych i towarzyskich zabaw, wszechobecna zieleń i inne kolory, roślinność to drzewa i krzewy zarówno ozdobne jak i owocowe, zróżnicowanie terenu, a wszystko to otoczone harmonią drewnianej magii. Przepiękny widok na okalający teren lasy i pola, gdzie czuć wolność i energię. Widoczna przestrzeń pobudza kreatywność i jest pożywką dla wizjonerów. W odległości 300 m malownicza mała rzeka Liwiec pełna ryb.
BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT: W bliskości 1 km świetnie wyposażony sieciowy sklep, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, Straż Pożarna, wiejskie ośrodki kultury.
We wsi Wólka Leśna istnieje duża więź sąsiedzka, ale z wyjątkowym szacunkiem dla poczucia indywidualnych potrzeb. Duże posiadłości posiadające indywidualny charakter i szanujące intymność sąsiedztwa. Tzw. Wieś szlachecka.
Dojazd do autostrady (węzeł Siedlce Wschód – 12 km) planowany na rok 2024-25

ARCHITEKTURA OGRODOWA I ROŚLINNE MEANDRY:
 To więcej niż zwykły dom – to prawdziwe królestwo natury, gdzie każdy zakątek jest urządzony jak malowniczy ogród pełen dzikości, harmonii i uroku. Roślinność i starannie planowana architektura ogrodowa tworzą atmosferę, która sprawia, że każdy spacer po terenie przypomina odkrywanie tajemniczego ogrodu w intymności. W małym młodym lasku na końcu działki rosną grzyby (ponad 200 koźlaków rocznie)
KUSZĄCA RÓŻNORODNOŚĆ ZABUDOWAŃ ZEWNĘTRZNYCH: Otoczenie nieruchomości to przemyślana architektura wygody i praktyki, oferująca niezapomniane wrażenia.
Wśród tych spójnych architektonicznie zabudowań znajdziesz:
Wiatę garażowo - gospodarczą, która nie tylko chroni pojazdy, ale również pełni rolę warsztatu i schowka na niezbędne narzędzia ogrodowe jak również posiada pomieszczenie będące dużą i wygodną spiżarnią.
Domek letni zwany wiatą grillową, stwarzający idealne miejsce do wspólnych spotkań i biesiad na powietrzu i pod dachem (24 osoby przy stołach z pełnym wyposażeniem kuchni i toalety).
Prywatny staw dodający uroku i kreujący niezwykły krajobraz, który wprowadza w sielski nastrój. Staw zabezpieczony drewnianym płotkiem dla bezpieczeństwa w ochronie przed małymi dziećmi.
Letni namiot ogrodowy, w którym wyjątkowo smakują wiosną, latem im jesienią, wszystkie posiłki w miłym towarzystwie.
Nieruchomość sprzedawana z kompletnym wyjątkowo wyrafinowanie dobranym wyposażeniem domu, wszystkich miejsc wypoczynkowo - rozrywkowych jak i profesjonalnego sprzętu ogrodniczego oraz wysokiej jakości mebli ogrodowych (WSZYSTKO W CENIE NIERUCHOMOŚCI). Wchodzisz bez dodatkowych kosztów i przyziemnych problemów w nowe życie. W życie, które zmieni twoje dotychczasowe życie. Pomyśl czego oczekujesz i czy chcesz być szczęśliwy/a. Tutaj to znajdziesz.
CENA 4,500.000 zł
Ta rezydencja to nie tylko miejsce do mieszkania, ale do przeżywania unikalnych chwil w otoczeniu drewnianej magii. Pełny wykaz wyposażenia domu i pozostałych budowli dostępny po osobistej wizycie.
Skontaktuj się z nami, a Jarek (734 866 166) oprowadzi Cię po tej wyjątkowej posiadłości, byś mógł osobiście doświadczyć tej niezwykłej historii, stylu życia i estetyki.
Oferujemy nie tylko nieruchomość - oferujemy przygodę, którą warto przeżyć

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Drewno
 • Dach: Strzecha
 • Typ okien: Drewniane (nowy typ)
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Mieszane
 • Teren strzeżony: Tak
 • Dostępne w okolicy: Sklep, Zabudowa niska, Przychodnia lekarska, Plac zabaw, Apteka, Rzeka, Bar, Przedszkole, Kościół, Las, Szkoła
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Komunikacja: Bus, Autobus, PKS
 • Alarm: Tak
 • Ujęcie wody: Studnia, Miejska
 • Ciepła woda: Solar, Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe, Kominkowe, CO własne

Mapa

Kontakt

Jarosław Neścior

Jarosław Neścior

Dyrektor Biura Siedlce

Telefon:
734866166
E-mail:
jnescior@nescior.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Siedleckie Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Siedleckie Biuro Nieruchomości z siedzibą przy 11 listopada, 08-110 Siedlce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jnescior@nescior.com.pl… czytaj więcej