Rogóziec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
105 000 PLN
Cena za m2
95,45 PLN
Powierzchnia działki
1 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Prąd
Bezpośrednio na działce
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
233/7364/OGS

Opis nieruchomości

Mamy do zaoferowania działkę nr 133 o powierzchni 1100 m2, położoną w urokliwej okolicy Rogóźca. Działka przeznaczona jest pod zabudowę zagrodową, jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i prywatności. Ma kształt trapezu, i wymiary 11 m od frontu, 15 m z tyłu, 83 m i 85 m po bokach.Na terenie działki znajdują się stare budynki do rozbiórki, co pozwoli na swobodną zabudowę zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami. Dzięki temu, nowy właściciel będzie miał możliwość stworzenia swojego wymarzonego domu.


Media znajdują się w drodze przy działce. 


Cena to 105 000 zł.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i obejrzenia działki osobiście. To doskonała okazja, aby stać się właścicielem atrakcyjnej nieruchomości w pięknej okolicy Rogóźca.


NEŚCIOR Nieruchomości 
Maksymilian Pleszczyński
ul. 11 Listopada 23  I piętro 
tel: 668621282
mpleszczynski@nescior.com.pl 
więcej ofert na stronie : www.nesciornieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Maksymilian Pleszczyński

Maksymilian Pleszczyński

Doradca ds Sprzedaży Nieruchomości

Telefon:
668621282
E-mail:
mpleszczynski@nescior.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Siedleckie Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Siedleckie Biuro Nieruchomości z siedzibą przy 11 listopada, 08-110 Siedlce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jnescior@nescior.com.pl… czytaj więcej