Teodorów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
241 300 PLN
Cena za m2
190 PLN
Powierzchnia działki
1 270 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
300/7364/OGS

Opis nieruchomości

Odkryj unikalną działkę w Teodorowie, gminie Skórzec, zaledwie 6 km od Siedlec. To idealne miejsce, łączące spokój natury z dostępem do miejskich udogodnień.
Działka o powierzchni 1270 m²  leży w obszarze przyszłego osiedla domków jednorodzinnych. Dogodny dojazd polny ułatwia planowanie budowy na tym względnie kwadratowym terenie o wymiarach 37 m x 36 m.
Infrastruktura miejsca to kanalizacja, a także możliwość podłączenia do wodociągu, prądu i gazu. Kościół w odległości 100 m, szkoła podstawowa w Zelkowie 300 m, a sklep Topaz 1 km od działki dodają uroku temu miejscu.
Ta działka, oznaczona na planie niebieskim (czerwone z krzyżykiem już sprzedane), jest dostępna dla klientów gotówkowych. To wyjątkowa okazja na stworzenie wymarzonego domu w zgodzie z naturą, bez rezygnacji z miejskich wygód. Planuj swoją przyszłość już teraz!


Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Gabriela Nurzyńska

Gabriela Nurzyńska

Doradca ds Sprzedaży Nieruchomości

Telefon:
788007073
E-mail:
g.nurzynska@nescior.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Siedleckie Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Siedleckie Biuro Nieruchomości z siedzibą przy 11 listopada, 08-110 Siedlce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jnescior@nescior.com.pl… czytaj więcej