Rogóziec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
59 000 PLN
Cena za m2
28,13 PLN
Powierzchnia działki
1 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Prąd
Bezpośrednio na działce
Numer oferty
241/7364/OGS

Opis nieruchomościDZIAŁKI POD ZABUDOWĘ ZAGRODOWĄ W ROGÓŻCU - DOSKONAŁA OKAZJA NA TWÓJ NOWY DOM!Z radością prezentujemy do sprzedaży atrakcyjny zestaw sześciu działek:


Powierzchnia:
Każda działka mieści się w przedziale od 0,1635 ha do 0,1646 ha.


Lokalizacja:
Rogóżec, gmina Mordy.


Charakterystyka działek:
Te działki stanowią doskonałą propozycję dla tych, którzy marzą o zamieszkaniu w spokojnym i malowniczym otoczeniu. Zlokalizowane w sercu urokliwej okolicy, jednocześnie oferują bliskość do centrum Rogóźca, dostępnego zaledwie kilka minut drogi.


Infrastruktura:


Woda: Dostępna w odległości około 500 metrów

Prąd: W działce
Kanalizacja: Aktualnie brak - wymaga indywidualnego podejścia.

Dojazd: Łatwy dostęp drogą asfaltową.

Warunki finansowe:
Cena jednej działki ustalona została na 59 000 zł, jednak istnieje możliwość negocjacji przy zakupie większej ilości działek. Wszystkie nieruchomości posiadają kompletną dokumentację i są gotowe do przekazania nowym właścicielom.


Jeśli marzysz o własnym domu w wymarzonym miejscu, te działki spełnią Twoje oczekiwania. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na oględziny terenu.Parametry dodatkowe

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Karolina Harań

Karolina Harań

Doradca ds Sprzedaży Nieruchomości

Telefon:
504742149
E-mail:
kharan@nescior.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Siedleckie Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Siedleckie Biuro Nieruchomości z siedzibą przy Bp. Świrskiego 47, 08-110 Siedlce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jnescior@nescior.com.pl… czytaj więcej