Rogóziec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
45 000 PLN
Cena za m2
28,13 PLN
Powierzchnia działki
1 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Numer oferty
241/7364/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 6 działek przeznaczonych pod zabudowę zagrodową o podobnych wymiarach, o powierzchni od 0,1635 ha do 0,1646 ha, zlokalizowanych w miejscowości Rogóziec w gminie Mordy. Działki są doskonałą propozycją dla osób szukających spokojnego i urokliwego miejsca na budowę własnego domu.


Działki znajdują się w malowniczej okolicy, zaledwie kilka minut drogi od centrum miejscowości. Woda jest dostępna w odległości około 500 metrów od działek, natomiast brak kanalizacji wymaga indywidualnego rozwiązania. Prąd znajduje się na jednej z sąsiednich działek, z możliwością doprowadzenia. Dojazd do działek jest zapewniony drogą asfaltową.


Cena za jedną działkę wynosi 45 000 zł. W przypadku zainteresowania zakupem większej ilości działek istnieje możliwość negocjacji ceny. Działki posiadają pełną dokumentację oraz są gotowe do sprzedaży.


Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Jest to doskonała okazja dla osób pragnących zamieszkać w spokojnej i urokliwej okolicy.

Kontakt:

NEŚCIOR Nieruchomości 
Maksymilian Pleszczyński
ul. 11 Listopada 23  I piętro 
tel: 668621282
mpleszczynski@nescior.com.pl 
więcej ofert na stronie : www.nesciornieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Maksymilian Pleszczyński

Maksymilian Pleszczyński

Doradca ds Sprzedaży Nieruchomości

Telefon:
668621282
E-mail:
mpleszczynski@nescior.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Siedleckie Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Siedleckie Biuro Nieruchomości z siedzibą przy 11 listopada, 08-110 Siedlce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jnescior@nescior.com.pl… czytaj więcej