Seroczyn

ul. Koszarowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
143 000 PLN
Cena za m2
38,13 PLN
Powierzchnia działki
3 750 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Numer oferty
266/7364/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana na sprzedaż - Seroczyn, ulica Koszarowa, zaledwie 33 km od Siedlec, w bliskiej odległości od Warszawy.

Na sprzedaż oferujemy przestronną, prostokątną działkę o powierzchni 3750 m2, położoną przy ulicy Koszarowej w Seroczynie.

Nieruchomość jest idealna dla osób ceniących ciszę, spokój oraz bliskość natury, a jednocześnie szukających miejsca w dogodnej lokalizacji, z łatwym dojazdem do większych ośrodków miejskich, takich jak Siedlce czy Warszawa.

Działka o numerze 447 jest w pełni przygotowana do budowy.
Na terenie działki znajduje się dostęp do wody, a pozostałe media, takie jak prąd i kanalizacja, są dostępne w drodze przylegającej do działki.
Dzięki temu, przyszły właściciel będzie miał możliwość podłączenia do niezbędnych mediów bez trudu.

Sam teren jest prostokątny, co ułatwia projektowanie i budowę domu marzeń. Teren jest suchy, dobrze nasłoneczniony i niezabudowany, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę w kształtowaniu przestrzeni zgodnie z własnymi preferencjami.

Jest to idealna propozycja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania i obejrzenia działki na miejscu.

Parametry dodatkowe

  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne szeregowe, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Sklep, Żłobek, Las, Przedszkole, Szkoła, Bazarek, Apteka, Kościół, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Karolina Harań

Karolina Harań

Doradca ds Sprzedaży Nieruchomości

Telefon:
504742149
E-mail:
kharan@nescior.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Siedleckie Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Siedleckie Biuro Nieruchomości z siedzibą przy Bp. Świrskiego 47, 08-110 Siedlce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jnescior@nescior.com.pl… czytaj więcej