Siedlce

ul. Cmentarna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
469 000 PLN
Cena za m2
521,11 PLN
Powierzchnia działki
900 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Numer oferty
326/7364/OGS

Opis nieruchomości

Atrakcyjna Działka Budowlana Pod Usługi w Siedlcach z Wszystkimi Mediami Miejskimi


Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 900 m2, zlokalizowaną w Siedlcach, przy rogu ulicy Cmentarnej i Reymonta. Ta unikatowa nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarza centralnego, co czyni ją idealną propozycją dla przedsiębiorców z branży usługowej.


Lokalizacja i Przeznaczenie: Działka przeznaczona jest pod działalność usługową, w tym handlową, rzemieślniczą itp. Zlokalizowana wśród zabudowy mieszkaniowej oraz nieuciążliwych usług, zapewnia doskonałą widoczność i łatwy dostęp dla klientów. 


Media Miejskie: Nieruchomość posiada pełny dostęp do wszystkich niezbędnych mediów miejskich, w tym wody, kanalizacji, gazu, elektryczności oraz internetu. Dzięki temu przyszli inwestorzy mogą swobodnie rozwijać swoją działalność, nie martwiąc się o infrastrukturę.


Stan Działki: Działka jest ogrodzona i położona przy asfaltowej uliczce osiedlowej. Teren jest płaski, z niewielkim zadrzewieniem, co ułatwia proces zagospodarowania. Dzięki swojemu stanowi, działka jest gotowa do sprzedaży i natychmiastowego wykorzystania.


Wymiary: 
Szerokość działki wynosi 40 metrów, zaś długość około 37 metrów w dłuższym boku.


To doskonała okazja dla przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnej nieruchomości pod działalność usługową w dynamicznie rozwijającym się mieście jakim są Siedlce. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację.


Kontakt: Iwona 731-766-444

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Metalowe
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Iwona Kozieł

Iwona Kozieł

Doradca ds Sprzedaży Nieuchomości

Telefon:
731766444
E-mail:
ikoziel@nescior.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Siedleckie Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Siedleckie Biuro Nieruchomości z siedzibą przy Bp. Świrskiego 47, 08-110 Siedlce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jnescior@nescior.com.pl… czytaj więcej