Wola Suchożebrska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
260 000 PLN
Cena za m2
94,37 PLN
Powierzchnia działki
2 755 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Numer oferty
231/7364/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 1434/2 o powierzchni 2755 m2, położona w Woli Suchożebrskiej przy ulicy Południowej. Działka graniczy z lasem, co zapewnia spokój i ciszę, a jednocześnie znajduje się niedaleko drogi krajowej nr 63, co umożliwia szybki dojazd do innych miejscowości.


Działka ma około 20 metrów szerokości, dłuższy bok wynosi około 150 metrów, a krótszy bok około 130 metrów. Teren jest płaski, a kształt działki przypomina trapez.


Media znajdują się w drodze przy działce. 


Cena to 260 000 zł.


Jeśli szukasz działki z wydanymi warunkami zabudowy, blisko drogi krajowej i z dostępem do mediów, ta oferta jest dla Ciebie! Nie przegap tej okazji i skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać więcej szczegółów.Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Bartosz Wysocki

Bartosz Wysocki

Doradca ds Sprzedaży Nieruchomości

Telefon:
500459013
E-mail:
bwysocki@nescior.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Siedleckie Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Siedleckie Biuro Nieruchomości z siedzibą przy 11 listopada, 08-110 Siedlce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jnescior@nescior.com.pl… czytaj więcej