Liwki Szlacheckie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 300 000 PLN
Cena za m2
91,67 PLN
Powierzchnia działki
36 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
314/7364/OGS

Opis nieruchomości

Zapraszamy do odkrycia unikalnej możliwości inwestycyjnej w sercu Liwek Szlacheckich! Ta rozległa działka o imponującej powierzchni 35 000m² to nie tylko zwykła ziemia – to prawdziwa oaza możliwości! Znajdująca się na niej żwirownia to nie tylko kawałek natury, to wizja, która czeka, aby zostać odkryta i wykorzystana przez kreatywnych inwestorów.

Obecnie trwają prace budowlane nad Via Carpatia, co czyni tę nieruchomość niezwykle atrakcyjną dla osób poszukujących inwestycji z potencjałem wzrostu. Planowana trasa autostrady przechodzi w niedalekiej odległości od lokalizacji żwirowni, co stwarza unikalną okazję do wykorzystania tej nieruchomości jako źródła materiałów budowlanych dla tej strategicznej inwestycji.

Niezliczone perspektywy rozwoju otwierają się przed Tobą wraz z tą przestronną przestrzenią. Czy marzysz o stworzeniu oszałamiającego kompleksu rekreacyjnego, malowniczego parku rozrywki, czy może o wykorzystaniu terenu do prowadzenia rentownej działalności gospodarczej? Ta działka stanowi doskonałą płaszczyznę do spełnienia Twoich najśmielszych projektów!

Położona w malowniczej okolicy Liwek Szlacheckich, otoczona przyrodą, ta nieruchomość zapewnia nie tylko nieograniczone możliwości rozwoju, ale również spokój i harmonię. Otaczający krajobraz pełen zieleni dodaje uroku i stwarza inspirującą atmosferę do tworzenia.

Nie przegap tej wyjątkowej szansy na inwestycję, która może zmienić Twoją przyszłość! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją przygodę z tym niezwykłym kawałkiem ziemi.

Zadzwoń do nas pod numer:
Bartek 500-459-013.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Bartosz Wysocki

Bartosz Wysocki

Doradca ds Sprzedaży Nieruchomości

Telefon:
500459013
E-mail:
bwysocki@nescior.com.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Siedleckie Biuro Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Siedleckie Biuro Nieruchomości z siedzibą przy 11 listopada, 08-110 Siedlce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres jnescior@nescior.com.pl… czytaj więcej